Оригінальні компліменти жінці своїми словами, у прозі

До будь-яких свят і дат готуються заздалегідь, підбираючи потрібні подарунки та слова. Вибором щирих компліментів жінці у прозі, до сліз теж варто зайнятися заздалегідь, і вибрати найраще, яке буде цінніше усіх подарунків!

Я скажу про тебе кілька слів – вони будуть щирими і правдивими. Ти – красива, дивовижна, весела, чарівна, розумна, відкрита, чарівна, неповторна і чудова. У тебе все якості індивідуальні, в тебе є і весняна свіжість, і літню спеку, і осіння задума, і зимова мрія – і це прекрасно.

Твоя краса змушує відчувати мене на вершині світу!

Хочу бути поруч і зігрівати тебе, вкриваючи ніжно і пристрасно від усього світу. Люблю твої очі і губи, твої плечі і руки. Мрію довго блукати з тобою по вулицях, слухаючи ніжну музику твого голосу.

Я дуже тебе люблю, ти моє щастя.

Будь-який професійний фотограф погодиться фотографувати таку красуню, абсолютно безкоштовно!

Спасибі тобі за твою ангельську красу, улюблена.

Дивитися в твої очі – все одно, що дивитися в телескоп на нічне небо.

Ти, як сонце, висвітлюєш будь-яке суспільство, і ніби діамант маєш різні грані. Тобою хочеться захоплюватися, наслідувати, дружити і насолоджуватися твоїм спілкуванням.

Перфекціоністи б отримали справжнє задоволення, якби вони споглядали твою красу.

Порівняти твої губи можна тільки з соковитим солодким фруктом!

Ти знаєш, чому я весь час посміхаюся? Я просто не можу приховати захоплення, дивлячись на тебе!

На фотографії ти красива, але вона передає тільки красу зовнішню. Усередині ти ще прекрасніше.

Я маю величезне щастя спілкуватися з таким чудовим співрозмовником, доброю людиною, цікавою особистістю з яскравою харизмою і гострим розумом, як ти!

Ти чула коли-небудь рок-музику без барабанів? Ось і в моєму житті не було динамічності, яскравості і ритму, поки я не зустрів тебе.

Ти для мене справжня нитка зірочка, ти – все, що мені потрібно.

Твоя краса – втілення жіночності, витонченості і привабливості. Твої батьки справжні ювеліри, які справили на світло найкраще з прикрас.

Твоя внутрішня краса душі одягнена в прекрасне тіло, при цьому ти наділена ще й безліччю якостей, а саме – доброта, чуйність, здатність вислухати і дати доречний рада, креативність, спокій, почуття гумору, ніжність, лагідність, почуття відповідальності і м’якість.

З тобою мені завжди комфортно, а без тебе самотньо.