Щирі привітання з Вознесінням своїми словами, у прозі

У день ВознесінняГосподнього, хочу побажати благодатних днів і достатку почуттів. Нехай кожна людина відчує в своєму серці любов Божу і помолиться за дорогих йому, людей. Нехай мир і радість живуть в кожному будинку!

Нехай у свято Вознесіння Господа нашого стануть чистішими ваші помисли, стануть добрішими ваші серця, і дорогу вашу нехай висвітлює світло, що відбувається з волі Його! Дорогі друзі, я щиро бажаю, щоб Господь направляв вас, зберігав вас і посилав вам Своє благословення!Складіть руки ваші в молитві, і все, про що ви моліть, прийде!

Для кожної віруючої людини важливо відвідувати храм на всі свята і по неділях. Вознесіння для кожного віруючого є дуже важливим святом. Цього року це свято відзначають шостого червня. Так як цей день є сорокових від святкування Великодня, тим більше, відзначається в четвер, ще з середи в храмах проводиться всенічне спів. Дуже багато людей намагаються в цю ніч бути присутнім на службі в храмі. Запах кадила, гарне виконання молитов, спів пісень дуже подобається прихожанам. У свято Вознесіння в храмах згадують, як Господь вознісся на небо. Це свято є одним з дванадцяти празників у році, які вважають найбільш великими. Важливо і те, що в це свято немає поста, тому бажаю вам щедрого столу. Привітайте всіх рідних і знайомих зі святом. А я вітаю вас.

Свято Вознесіння Господнього святкують православні цього року шостого червня. Це свято відзначають на сороковий день після Великодня. Назва цього свята дуже символічно. Воно означає відправлення Ісуса Христа на небо і завершення його земного служіння. Саме число 40 дуже символічне. У це свято воно служить символом завершення великих подвигів. Свято Вознесіння Господнього – це перш за все свято неба, адже воно вважається новим вічним будинком. Адже не дарма кажуть, що небо – це царство Боже, царство вічного неземної життя, добра, краси. Я бажаю вам всіх благ земних.

Вознесіння Господнє святкується щорічно в різні дні, так як Великдень має змінну дату. Ще з вечора середи в храмах відбуваються цілонічні читання літургії. У цей день прийнято здійснювати милостині жебракам, які потребують, болючим людям, які знаходяться поблизу храму. З давніх часів існувало повір’я про цілющі властивості ранкової роси. Ніч перед святом Вознесіння Господнього прийнято вважати солов’їної. Травники і знахарі ходять на Вознесіння в ліс, щоб зібрати цілющі трави. У цей день необхідно привітати всіх близьких з цим світлим святом. Гарне слово цілюще. Красивим словом і добримсправою можна подарувати щастя людині. Помоліться в цей день за всіх, хто потребує допомоги та підтримки. Згадайте бажання, яке в Вознесіння Господнє обов’язково збудеться!