Компліменти дівчині у прозі, українською мовою

До будь-яких свят і дат готуються заздалегідь, підбираючи потрібні подарунки та слова. Вибором сучасних компліментів дівчині українською теж варто зайнятися заздалегідь, і вибрати найраще, яке буде цінніше усіх подарунків!

Я ніколи раніше не зустрічав такої, як ти!

Я так багато чому навчився від тебе терпінню, спокою, скромності.

Знаєш, чому мене вважають щасливою людиною? Тому що у мене розуміє дружина, добра і віддана.

Ти мій прекрасний квіточку, твоя шкіра ніжна як пелюстки троянд.

Як дівчатам подобається постійно носити кільця на пальцях, сережки у вухах і підвіски на шиї, так і мені просто необхідно перебувати поруч з тобою.

Немає нічого приємнішого і сладостней, ніж твої ніжні поцілунки.

Ти для мене світло у віконці, промінчик сонячного тепла, ти для мене радість і натхнення. Кожна хвилина, проведена з тобою, дарує мені тепло і затишок. Тебе називаю принцессою, тому,що ти найкрасивіша, у тебе просто ангельський характер.

Я про таку дівчині і не мріяв. Адже в порівнянні з дійсністю мрії виявилися нікчемними.

Твій образ можна порівняти з чарівним квіткою лотоса, ти так само прекрасна, красива і ніжна.

Пам’ятайте, що твоє прекрасне обличчя створено для посмішок, а не для носіння масок.

Найяскравіша зірочка ти, моя кохана. Прекрасніше тебе немає нікого на світі. Мені подобається в тобі все: і посмішка, і хода, і твоя краса. Ти моя мрія, моя друга половинка, моя доля. Я дякую Господу за те, що ми зустрілися з тобою. Я знайшов в тобі те, що шукав: вірність, надію і любов. Моя душа сповнена лише тобою, моя найпрекрасніша, ніжна, добра. Я готовий для тебе навіть складати вірші, тому що люблю тебе більше життя. У тебе – відкрита душа, і просто ангельський характер.

У тебе така мелодійна і звучний голос! Ти дуже красиво співаєш.

Компліменти – це слова, які дарують людям позитив і гарний настрій. Їх однаково люблять і чоловіки, і жінки. Сьогодні я хочу подарувати свій комплімент Вам, тому що мені подобатися робити приємне хорошій людині. Ну ось, Ви вже посміхаєтеся, значить, комплімент подіяв. Я можу подарувати Вам ще один, і ще, просто Ви чудова людина і багато чого варті!

Моє серце то завмирає, то б’ється в шаленомуритмі. Думав, хворію, а немає – це просто ти з’явилася!

Твій образ – образ ангела, що рятує від смутку і зневіри, твій голос – солодкий мед, твоя посмішка – принадна пісня, твій погляд – портал в світ пристрасті і ніжності.