Красиві компліменти дівчині своїми словами

До будь-яких свят і дат готуються заздалегідь, підбираючи потрібні подарунки та слова. Вибором компліментів дівчині теж варто зайнятися заздалегідь, і вибрати найраще, яке буде цінніше усіх подарунків!

Ти красива, як богиня!

Мила, ти дуже схожа на свою прекрасну маму.

Ти легка, як весняний ранковий вітерець.

Твоє волосся і зачіска завжди приголомшливо виглядають.

Кохана, ніжна, мила, красива, і найдобріша дівчина на світі. Я б говорив тобі цілий день найтепліші, найдобріші слова і компліменти, і цього б було мало. Ти гідна всього найкращого, ти гідна тільки захоплення. Я люблю тебе найчистішою, найщирішої любов’ю. Ти випромінюєш добро і ніжність, тільки з тобою мені затишно і легко. Я вдячний долі за такий величезний, прекрасний подарунок. Люблю тебе, і хочу бути тільки з тобою. Ти просто – ангел у плоті, моя найулюбленіша дівчина.

Ти – улюблениця Бога? Він обдарував тебе неземною красою.

Мила моя, ти досконала у всьому – твій погляд, посмішка, хода, голос … Я дивлюся на тебе і не можу підібрати потрібних слів від хвилювання. І, здається, що коли ми разом слова не потрібні.

Твої губи для мене як магніт, до якого мене сильно тягне.

Я завжди говорю правду, дивлячись людині в очі. Ось і тобі хочу сказати, що ти чудовий і добрий чоловік з великої літери.

Ти – людина-світлячок, який світить радістю і щастям, красою і добротою. І нехай говорять, що ніхто не є досконалим, але, ти, вже точно, особливий прекрасна людина.

Кохана, ти – підступна русалка! Звук твого мелодійного голосу кличе мене в гущавину солодких фантазій, бездонні очі ваблять в пучину любові і пристрасті, ніжність твоїх дотиків змушує тонути в глибокому озері чудових почуттів. Я готовий вічно перебуває під цими дурманними чарами і бути в полоні хвилюючого чаклунства.

Ти надихаєш мене на добрі вчинки. Ти робиш мене і весь світ краще.

Ніколи не бачив такі гарні зелені очі і з таким великим кількості світла в них.

Де ж твій німб? Ти ангел, не інакше! Звичайні жінки не бувають такими красивими!

Мені здається, що ти – симпатичний молодий ангел, який, прогулюючись по зірках, послизнувся і впав мені на голову.

Привабливий, красивий, чарівний, яскравий, гарячий, пристрасний і сексуальний чоловік.

Твоя хода змушує спотикатися навіть впевнених в собі чоловіків.

Навіть коли ти сумуєш, пам’ятай, що ти прекрасна, і весь світ належить тобі.